Mazda
Aspekta Trade s.r.o
Mazda CX-30

OCENENIA


Nová Mazda CX-30 získala v najnovšej sérii testov organizácie Euro NCAP najvyššie hodnotenie päť hviezdičiek. Vozidlo dosiahlo pôsobivé výsledky vo všetkých štyroch kategóriách testov Euro NCAP –dospelí cestujúci, detskí cestujúci, zraniteľní účastníci cestnej premávky (bezpečnosť chodcov) a bezpečnostné asistenčné systémy.

Okrem toho získala Mazda CX-30 cenu Zlatý volant 2019, keď zvíťazila v súťažnej kategórii vozidiel SUV/crossover s dĺžkou do 4,4 metra. Nové kompaktné SUV si tak pripísalo svoje úplne prvé ocenenie v jednej z najvýznamnejších súťaží v odvetví, kdeo víťazovi rozhodujú samotní čitatelia.

Pozrieť video Euro NCAP  

Všetko potrebné, kamkoľvek sa vydáte


Ako život plynie ďalej, potrebujete auto, ktoré sa bude posúvať s vami. Auto s uvoľnenou krásou kupé a odvážnou húževnatosťou SUV. Dostatočne malé zvonka pre pohodlnú jazdu v mestskej premávke, ale dostatočne veľké zvnútra pre jazdy mimo mesta. Auto s dynamickým výkonom, vzrušujúcou jazdou a skvelým komfortom a bezpečnosťou.

 

Mazda CX-30 - Konfigurátor 
Mazda CX-30 - Inspirující krása
Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Inšpirujúca krása

Zažite japonskú koncepciu „Yohaku“ – krásu voľného priestoru – vytvárajúceho elegantný vzhľad interiéru aj exteriéru úplne nového modelu Mazda CX-30.

Dokonalý pokoj mysle

Inteligentné technológie v kombinácii s dizajnom produktu zameraným na človeka zaistia väčšiu kontrolu a lepšiu bezpečnosť na cestách.

Mazda CX-30 - Inspirující krása
Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Komfort a radosť

Mazda Harmonic Acoustics v interiéri a takmer žiadny hluk zvonka zaručí príjemnejšie strávený čas pre všetkých cestujúcich.

Sloboda ísť kamkoľvek

Viac priestoru pre batožinu v zadnej časti a najmodernejšia technológia motorov Skyactiv vpredu.


Navrhnuté pre vás


Úplne nová Mazda CX-30 je jednoducho krásna zvnútra aj zvonka – od plynulých línií karosérie až po vynikajúce remeselné spracovanie interiéru a inovatívnu technológiu pod kapotou. Kombinácia toho všetkého dopĺňa a pozdvihuje váš životný štýl. Každá cesta bude skutočným potešením.

Mazda3
Mazda3
Mazda3
Mazda3

VIAC VÝKONU ZA MENEJ

Všetky benzínové motory sú navrhnuté s najnovšou technológiou Skyactiv a osadené technológiou elektrického pohonu Mazda M-Hybrid, ktorá zaisťuje nižšiu spotrebu pohonných hmôt - bez toho aby došlo k zníženiu výkonu motora.

 

Mazda CX-30

 

Dokonalá konektivita

Zostaňte pripojení jediným dotykom

Služba Mazda Connect vám umožňuje jednoduchý prístup k všetkým aplikáciám v telefóne Android alebo iPhone bez rozptyľovania pri šoférovaní vozidla. Vo výbave je aj funkcia Android Auto™/Apple Carplay™ *, USB Video a prehrávanie, aby ste si so svojimi cestujúcimi užili obľúbenú zábavu aj v aute počas jazdy.

* Apple CarPlay a Android Auto nie sú v súčasnosti podporované na územie Slovenska.

 

Mazda CX-30 - Konektivita

Nádhera voľného priestoru


Je to koncept dizajnu svetlého a priestranného interiéru. V japončine ho nazývame „Yohaku“. Prináša vám komfortný priestor pre päť osôb, väčšiu voľnosť pohybu a vzájomné prepojenie, spolu s vynikajúcim výhľadom von. Rovnaká myšlienka pokračuje až do batožinového priestoru, ktorý je veľkorysý a všestranný.

Mazda CX-30 - Inspirující krása

Priestranný interiér

Svetlá a vzdušná kabína úplne nového modelu CX-30 prináša pocit otvorenosti. Rozstup medzi sedadlami vodiča a spolujazdca, široká a pohodlná lakťová opierka, plus predné a zadné sedadlá, to všetko vytvára väčší priestor na pohyb a relaxáciu. Rovnako sa uľahčuje komunikácia medzi všetkými cestujúcimi v aute a vylepšuje priama viditeľnosť. Vďaka veľkorysému priestoru a otvorom dverí nastúpite a vystúpite skutočne ľahko.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Kabína okolo vás

Kabína vodiča prináša príjemný pocit otvoreného, širšieho priestoru. Všetko je umiestnené na ideálnom mieste okolo vás pre jednoduchú obsluhu a používanie s minimálnym rozptyľovaním a maximálnym potešením z jazdy.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Viac priestoru pre batožinu

Batožinový priestor má objem 430 litrov, nízku nakladaciu hranu a široký otvor. Dozadu môžete naložiť všetko potrebné – kamkoľvek a s kýmkoľvek idete.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Skvelá viditeľnosť

Vďaka vysokej polohe sedadla vodiča a úzkym stĺpikom je z úplne nového modelu CX-30 skvele vidno do všetkých strán. Vozidlo má malé mŕtve uhly, aby ste vy, vaši cestujúci aj ostatní účastníci cestnej premávky mohli jazdiť bezpečnejšie.

Zoznámte sa s úplne novou Mazdou CX-30


VYTVORTE SI VLASTNÝ MODEL

Tu si môžete vytvoriť svoj vysnívaný úplne nový model Mazda CX-30.
Nakonfigurujte si zovňajšok aj interiér tak, aby výsledok plne zodpovedal vašim predstavám.

Konfigurátor 

 

Alebo si prezrite cenník

Brožura   Farby a čalúnenia   Akčný cenník 2021   Akčný cenník 2020   Cenník   Žiadosť o ponuku Asistenčné systémy  

 

Alebo sa len príďte zviezť

Testovacia jazda

 

ASPEKTA TRADE s. r. o. - Púchov

Nimnická cesta 1674
02001 Púchov
IČO:

Predaj
  042/46 41 700
E-mail: predaj@mazdapuchov.sk

Servis
  0910 991 398
E-mail: loduha@mazdapuchov.sk

PREDAJ


Tel:0903 539 939

SERVIS


Tel:0910 991 398

ASPEKTA TRADE s. r. o. - Trenčín

Bratislavská 1328
91105 Trenčín
IČO:

Predaj
  032/64 01 610
E-mail: predaj@mazdatn.sk

Servis
  0902 484 969
E-mail: servis@mazdatn.sk

PREDAJ


Tel:0903 804 331

Tel:0903 904 331

SERVIS


Tel:0902 484 969